18. 12. 2014 – Maturitní show a ples

V sobotu 13. 12. 2014 proběhla tradiční maturitní  show 4. ročníku. Naši maturanti – Denisa, Karolína, Kristina, Míša, Sára a Míla ukázali své dovednosti při minimaxu a  čtverylce. Drezuru předvedla loňská maturantka Karolína Šimáčková. Součástí bylo také westernové vystoupení.

Večer po show následoval slavnostní maturitní ples. Letos měl program nabitý ukázkami, výstupy a překvapeními. V úvodu předvedly své taneční umění chebské mažoretky – nejprve jako víly a potom jako vánoční skřítkové. Poté zatančila se svými cvičenými psy Eliška Mayerová.  Své umění na jednokolce předvedl také Tomáš Vydra.

A protože jsme Jezdecká akademie, půlnočním překvapením byl samozřejmě kůň – osmnáctiletý valach Mars a jeho majitel Jimmy Magura. Oba předvedli mnoho zajímavých kousků a diváci je vyprovázeli hlasitým potleskem.

Návštěvníci se celý večer dobře bavili, a proto chceme jejich jménem popřát maturantům dobrý los u maturitní zkoušky a pevné nervy. DRŽÍME PALCE!

Delší videozáznam ze show naleznete na: https://www.youtube.com/watch?v=lC2h7H_M_3c , děkujeme za něj Alexandře Šudřichové.
Pokud Vás zajímá další fotodokumentace z plesu, podívejte se na: http://beciss.rajce.idnes.cz/20141213_Marianske_Lazne_Ples#