17. 12. 2017 – Zkoušky Instruktor jezdectví

Akreditované středisko Mariánské Lázně pod hlavičkou Jezdecké akademie – střední odborné školy Mariánské Lázně s.r.o. prostřednictvím projektu Zavedení vzdělávacích programů v rámci dalšího vzdělávání na Jezdecké akademii Mariánské Lázně zahájilo dne 7.10.2017 další z akreditovaných kurzů Instruktor jezdectví a Trenér II. třídy. Do kurzů nastoupilo 15 instruktorů a 3 trenéři. Ve stejném termínu zahájilo svůj kurz i 24 nových kandidátů na rozhodčí jezdeckých soutěží.

Zkoušky pro získání kvalifikace Instruktor jezdectví se konaly v areálu Jezdeckého klubu Mariánské Lázně dne  16. 12. 2017, tak jak schválil výkonný výbor České jezdecké federace. Letos se závěrečných zkoušek účastnili i zástupci FEI/ Mezinárodní jezdecké federace/, kteří si naše středisko vybrali pro monitoring. Přítomna byla i JUDr. Kateřina Říhová z ČJF.

Přejeme všem úspěšným absolventkám k osvědčení o získání odborné způsobilosti Instruktor jezdectví vše nejlepší, gratulujeme a těší nás zájem o vzdělávání dospělých v “ koňském “ světě.

Slovy našich hostů ze Švédska a Holandska: „ Vybrali jste si krásné poslání, přejeme Vám jen to nejlepší. Ať se daří!“

Za realizační tým, Zadinová